Do tych kwestii przywiązujemy największą wagę podczas oceny:

 • Cena
 • Szybkość i jakość
 • Łatwość obsługi po stronie klienta
 • Liczba uwzględnionych krajów i serwerów
 • Możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z jakości świadczonych usług
 • Dostępność i godziny pracy biura obsługi klienta
 • Niniejsza strona otrzymuje prowizje za publikację odnośników do stron dostawców usług VPN. Dzięki temu użytkownicy nie muszą ponosić jakichkolwiek kosztów by z niej korzystać.

  Reklama:

  Aby niniejsza dostępna była strona za darmo, finansujemy jej prowadzenie z prowizji za publikację odnośników do witryn dostawców usług sieciowych.

  Nie mamy możliwości udostępnienia danych wszystkich dostawców usług VPN. Mamy nadzieję, że strona okaże się intuicyjna w obsłudze i polecisz ją znajomym oraz członkom rodziny zainteresowanym usługami VPN.

  O nas

  UsługiVPN to portal internetowy, który porównuje i ocenia różnych dostawców VPN.

  Z różnych względów sieć VPN stała się bardzo popularna, a co za tym idzie, obecnie jest wielu różnych dostawców VPN. Może to utrudnić konsumentom wybór programów, które są dla nich najkorzystniejsze. Chcemy, aby proces ten był trochę łatwiejszy.

  Naszym celem jest identyfikacja usług VPN wyróżniających się największą szybkością, bezpieczeństwem i obsługą klienta. Użyteczność to także coś, na co zwracamy szczególną uwagę. Wszystkie rozwiązania, które polecamy na tej stronie, są bardzo łatwe w użyciu. Zwykle jedyna rzecz, którą musisz zrobić, to pobrać program i wybrać kraj, z którym chcesz się połączyć.

  Cena jest również czynnikiem, ale cena większości usług VPN jest wzglednie zbliżona. Dlatego cena nie jest szczególnie istotnym czynnikiem w naszej ocenie.

  Cena za jeden miesiąc wynosi około 10 USD u większości dostawców, ale w przypadku rejestracji na okres 6 miesięcy lub dłużej możliwe jest uzyskanie znaczących rabatów, nawet do 75% zniżki.

  W branży VPN stopniowo pojawiła się poważna konkurencja, co stanowi zaletę dla konsumentów. Usługi VPN są zmuszone do obniżania cen i oferowania solidnych produktów.

  Istnieje wiele serwisów VPN poza tymi, które polecamy na tej stronie, a niektóre z nich również mogą być dobrym wyborem. Jednak z powodów związanych z zasobami wybraliśmy 5 marek dobrze znanych w branży.

  Wszystkie programy, które polecamy na tej stronie są płatne. Istnieją również darmowe programy VPN, z których możesz korzystać. Jednak cena tych programów stała się na tyle niska, że w naszym odczuciu w większości przypadków rozsądniej byłoby wybrać program płatny niż darmowy.

  Podobnie jak wszystkie inne firmy, musimy pokrywać koszty prowadzenia tej strony, a także generować zyski. Dlatego też otrzymujemy opłaty za polecenie, gdy odsyłamy osobę z naszej witryny do dostawcy VPN, jeśli osoba wykupiła subskrypcję.

  Mamy nadzieję, że ta strona okaże się pomocna oraz życzymy powodzenia w realizacji usługi VPN.